Institut Latihan Perindustrian Ipoh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JPA

Go down

JPA Empty JPA

Post  ahcam Thu Jun 17, 2010 1:55 pm

Salam.. Laughing Maaf jika saya post pertayaan di sini.saya adalah xstudent ILP IPOH.Dari coz IT (Komputer Sistem) dan kini bekerja di sektor awam.Bolehkah pihak tuan @ sesiapa memberi penjelasan mengenai Status Sijil Saya.Kerana sijil saya masih tidak diitiraf lagi oleh pihak JPA sedangkan sijil saya memiliki Status (LAN).Ini Menyebabkan Perbezaan amat ketara dari gread gaji yang saya miliki Sad .Dengan sijil sama bidang dengan saya.Saya telah Bertayakan serta mengadu kepada beberapa pihak namun jawapan masih gagal @ dalam proses Question .Dan saya juga pernah bertaya jikalau saya ingin melanjutkan pengajian di mana mana istitusi,tidak layak kerana perbezaan status serta pengitirafan sijil tersebut. No
Saya amat berbanga dengan ucapan dari Perdana Menteri baru baru ini kerana cuba mempertengahkan pekerja separa @ separuh mahir.Dalam semua sektor cheers .Ini dapat memberi peluang kepada saya @ kami serta warga ilp untuk memasuki dalam semua sektor terutama kerajaan. cyclops
Diharap Pihak Tuan Dapat Mempertimbangkan Permintaan saya Ini. Laughing

ahcam

Back to top Go down

Back to top